Jmenuju se Jana, je mi něco málo přes třicet a žiju v Brně. Blog (nejen) o zdravém životním stylu a “cestách k sobě” je jedním z mých splněných snů, byť ještě před pár lety mi tohle téma bylo naprosto cizí.

Když jsem se před několika lety dozvěděla, že mám endometriózu, zhroutil se mi svět. O téhle nemoci jsem do té doby prakticky nic nevěděla. Všechny předchozí zdravotní peripetie ale díky tomu začaly dávat smysl. Po prvotním šoku jsem se vzpamatovala z nejhoršího, dala se dohromady a nedala se. Odmítla jsem léčbu hormony a začala postupně pracovat na celkovém posílení organismu, změně stravy a hlavně myšlení. 

Neoháním se univerzálními radami, ani „svojí pravdou“. Neznám zázračný návod na to, jak se vyléčit během tří dnů. Každý si musí, ať už zkouší a hledá v životě cokoliv, najít a prošlapat svoji cestu. Ostatní nás mohou pouze vyslechnout, motivovat, podpořit.

Na blogu sdílím všechno, o čem mě baví psát, co mě inspiruje a co může potažmo inspirovat vás… Ať už jsou to dosavadní poznatky z cesty (nejen) k uzdravení, recepty, články o výživě, cestování, nebo třeba rozhovor se zajímavým člověkem. Sama nevím, jakým směrem se bude blog vyvíjet, a jestli vůbec. Momentálně mě baví střípky, které postupně skládám do celkové mozaiky zaznamenávat a dělit se o ně.

Děkuju za návštěvu, těší mě, že jste zavítali :-).