Example Subtitle

Example Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris tempus nisl vitae magna pulvinar laoreet. Nullam erat ipsum, mattis nec mollis ac, accumsan a enim. Nunc at euismod arcu. Aliquam ullamcorper eros justo, vel mollis neque facilisis vel.

Jediný způsob, jak si začít plnit své sny, je probudit se.

A začít jednat.

Jsem...

... člověk se srdcem na dlani. Když můžu, pomůžu. Dnes už vidím sklenici poloplnou, ne poloprázdnou, ale dlouho jsem se to učila. Jsem ráda za všechno, co mě potkalo, protože tyhle zkušenosti postupně strhaly obranné masky a zarytá přesvědčení, že něco nejde. Pustila jsem kontrolu a od té doby si jedu na tvůrčí vlně. Jednou nahoře, jednou dole, ale svobodně zodpovědně.

a
a

Mám ráda...

... slunce, jaro, zemité barvy, růže a jasmín, Přátele a přátele, přírodu, dělat radost svým blízkým, filmy Život Davida Galea, Výchozí bod a Dobrý Will Hunting – můžu je vidět posté a vždy na nich najdu něco nového, co mě dostane... Moc ráda píšu (nečekaně) a čtu. Raději naslouchám, než mluvím, a mám zvláštní druh humoru, který (občas) chápu jen já a pár stejně potrefených. 🙂

a
a

Cením si...

... srdečnosti, upřímnosti, otevřené komunikace, pochopení odlišnosti/jinakosti, schopnosti nesoudit, spolehlivosti a umění být pravdivý k druhým, a především sám k sobě, protože to je někdy zatraceně těžká disciplína.

a
a

Bojím se...

... klasicky pavouků a myší, v tom jsem asi jako každá druhá žena, toho, že propásnu příležitost, která se neopakuje, a taky skutečnosti, že si na konci života budu vyčítat, že jsem něco neudělala. Proto se snažím mít otevřené srdce i mysl. A pořád se učím... 🙂

a
a

Pro koho jsem tu

Pro všechny, kteří chtějí pomoci s textem a psaným projevem, pro ty, kteří touží oživit svůj web, tvořit osobitý obsah, pro ty, kteří organizují akci a potřebují připravit propagační leták, e-book nebo třeba brožuru. Pro toho, kdo u svých textů uvítá korektorské oko.

a
a